4.kolo KP JmKFS - Tišnov - RAFK / Ivančice

Sobota 30.5.2015 Tišnov

Sestava: Doležal  (1.zápas), Pavlas (2.zápas) - Jedlička, Dřevěný Jakub, Sedláček, Daniel - Dřevěný Vojta, Srba - Chytrý, Borek, Mašek, Krésa

AFK Tišnov - RAFK 2:6 (0:3)

V prvním zápase jsme narazili na výborného soupeře prezentujícího se agresívní hrou na všech postech a výborným gólmanem. V prvním poločase to z naší strany nebylo ono i přes snahu a bojovnost jsme se nedokázali dostat do vyložené šance, střed byl přehuštěný, chyběla střelba. Po našich zaváháních jsme soupeři nabídli celkem lacino vedení 3:0. V druhém poločase jsme na hřiště poslali nejlepší pětici (Jedlička, Dřevěný Jakub-Dřevěný Vojta-Chytrý, Srba) a ta roztočila kolotoč, hrálo se v podstatě na jednu bránu, dokázali jsme rychle vstřelit gól a pak další, bohužel soupeři stačil jeden nákop, náš brankář dle rozhodčího zahrál rukou mimo vápno a ze standardky jsme obdrželi další gól a to rozhodlo. Rajhrad si vítězství už v pohodě pohlídal.

Střelec: Chytrý 2

FC Ivančice - RAFK 1:0 (1:0)

Překvapivý výsledek, oslabené Ivančice v 6 lidech do pole vyhráli nad nabuzeným Rajhradem.Ten měl sice územní převahu, ale nedokázal překonat vynikajícího gólmana Ivančic, které naopak mohli rozhodnout z několika samostatných brejků - každopádně obrovské překvapení.

AFK Tišnov - FC Ivančice 8:0 (3:0)

V dalším našem zápase jsme naštěstí překvapení nedopustili. Soupeři, který heroicky odehrál předchozí zápas proti Rajhradu, viditelně docházely síly. Naše první lajna hrála nádherný fotbal plný narážeček na jeden dotek, prolínání řad a konečně i úspěšného zakončování. Pochválit musím Kubu Dřevěného , který náběhy zezadu skvěle podporoval útok a pak Toma Srbu, který se na pravém křídle našel střelecky. Výborně zahrál v druhé lajně Kristián v záloze, dále chválím Michala Maška, který přidal na bojovnosti oproti 1.zápasu. Peťa v brance působil jistě, pár šancí soupeře spolehlivě pochytal, vyřešil některé kritické momenty a naopak perfektní rozehrávkou zakládal naše protiútoky. Suma sumárum vysoké vítězství  po vynikajícím výkonu.

Střelci: Srba 4, Chytrý 2, Mašek, Jedlička

3. jarní kolo KP JmKFS , sobota 23.5.2015, Tišnov

Sestava: Pavlas - Nakládal, Daniel, Blažek - Dřevěný Vojta, Dujka - Dřevěný Jakub, Sedláček, Mašek

AFK Tišnov - SK Líšeň  5:2 (3:1)

Nakonec oslabeni o některé posily a v pouhých 8 lidech do pole jsme nastoupili proti favoritovi naší skupiny. Ten ale přijel s převahou hráčů ročníku 2005 a na hřišti byla od začátku znát naše převaha. První dva góly jsme vstřelili po rohových kopech a konečně využili standardní situace. Zvláště druhý gól v podání Vojty byl ukázkový, kdy zakroutil míč do protilehlé šibenice soupeřovy branky. Po vedení 3:0 jsme soupeři dovolili korigovat, ale v druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a v pohodě dovedli zápas k vítěznému konci.

Střelci: Dřevěný Jakub 3x, Dřevěný Vojta , Mašek

SK Líšeň - FK Hodonín 10:6 (0:3)

AFK Tišnov - FK Hodonín 3:10 (0:6)

Zatímco za první zápas můžeme naše borce jen pochválit, druhý zápas rozhodl tragický první poločas, kdy jsme zcela zaspali začátek utkání. Soupeř FK Hodonín, který nakonec dorazil místo béčka RSM Hodonín (které jsme porazili na podzim 11:2), namotivován prohrou s Líšní šel do nás naplno a tvrdě od 1. minuty. Nemilosrdně nás trestal z brejkových akcí, které řídil jejich záložník a perfektně dával balóny za naše obránce na naběhnuté útočníky, kteří se řítili povětšinou sami na našeho gólmana. Naše mírná územní převaha byla k ničemu, pár střel spolehlivě pochytal vynikající soupeřův gólman. Jedinou naši tutovku jsme nešťastně zakončili do tyčky místo do prázdné branky a jen dokreslili špatný výkon celého mančaftu. Měli jsme pomalou přechodovou fázi, útočníci hru také bohužel spíše zpomalovali, obránci propadali. Byli jsme pozdě u míče a prohrávali jsme většinu osobních soubojů, které soupeř výborně zdvojoval. Druhý poločas jsme již odehráli o hodně lépe na skóre remízově 3:3, nicméně zase po našem tlaku, kdy jsme měli více ze hry a alespoň opticky srovnali hrozivé skóre, jsme v závěru z brejku zbytečně znovu inkasovali a zaslouženě odešli vysoko poraženi.

Střelci: Mašek, Sedláček, Dřevěný Vojta

2. jarní kolo Krajské soutěže JMKFS - Kohoutovice, 2.5.2015

Sestava : Doležal (1.zápas), Pavlas (2.zápas) - Nakládal, Daniel, Dřevěný Jakub, Farkaš - Dřevěný Vojta, Dujka - Sedláček, Krésa, Mašek, Borek, Bracek

Tatran Kohoutovice - AFK Tišnov 0:4 (0:2)

V prvním dnešním zápase proti vítězi Tišnovské zimní ligy jsme měli touhu napravit prohrané finále a nutno říci, že nám odveta vyšla dokonale. Oba soupeři začali opatrně, hrálo se spíše ve středu pole, ale od cca 5. minuty jsme začínali mít navrch a gól visel ve vzduchu. Po jednom ze závarů před brankou nakonec míč doklepl do odkryté brány Ondra. Dál jsme měli více ze hry a snažili se o rychlé protiútoky. Na druhé straně jsme pečlivě bránili a zcela vymazali nebezpečné útočné duo soupeře Kalvoda - Gor. Do poločasu ještě přidal druhou branku Franta střelou ze střední vzdálenosti. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, měli jsme jak územní převahu, tak více šancí. Nejdříve Míša Mašek se dvakrát utrhnul do brejku, při druhém byl faulován a pokutový kop bezpečně proměnil Vojta. Další gól přidal po chvíli Adam, když využil chybu obránce a přízemní střelou k tyči navýšil naše vedení. Soupeř se zmohl pouze na jednu větší šanci, bomba vystřelená do břevna po chybné Kristiánově rozehrávce, se mu odrazila do zad a nakonec do autu. V pohodě jsme zápas dovedli k jasnému vítězství, navíc s nulou na našem kontě. Výborný výkon !

Střelci: Nakládal, Dujka, Dřevěný Vojta (penalta), Sedláček

FKM Kahan - AFK Tišnov 3:2 (0:1)

V druhém zápase proti nám nastoupil tým, se kterým se utkáváme v okresním přeboru, ale se zcela jinou sestavou složenou z nejlepších borců Kahanu v této kategorii, z nichž zaujali zvláště obě obránkyně svou poziční a tvrdou hrou. My jsme začali vlažně a od začátku byli zatlačeni do defenzivy. Chyběl nám pohyb a důraz v osobních souubojích, útočníci se nestačili vracet pomoci naší přetížené obraně. Úvodní soupeřův tlak však vyšel naprázdno, my jsme hru vyrovnali a začali se dostávat do šancí.Nejdříve po jednom z brejků Jeňa zcela minul úplně prázdnou bránu. Naštěstí druhé střídání už Jeňa využil Vojtovo vysunutí a vedli jsme 1:0. V druhém poločase jsme trochu odešli fyzicky, přeci jenom už jsme hráli čtvrtý poločas za sebou. Soupeř nás snadněji přečísloval a nejdříve po rohu vyrovnal a pak po dvou protiútocích do naší otevřené obrany šel do vedení 3:1. My jsme však nesložili zbraně a dostávali se do výborných šancí, bohužel při jedné z nich Jirka volil střelu z úhlu místo nahrávky na 2 zcela volné spoluhráče před prázdnou brankou. Nakonec po jednom ze závarů jsme na několikrát dopravili míč Frantou do branky. Další gól už jsme však vstřelit nestihli a i když jsme body ztratili, kluci zaslouží pochvalu za odvedený výkon.

Novosedly 12.4.2015

Minulý týden díky nepříznivému počasí a přeloženému 1. kolu jsme dnešním dnem začaly naše účinkování v jarní část KS JmKFS. V prvním kole jsme zajížděli do Novosedel a sehráli 2 vyrovnané utkání, které nakonec rozhodovaly standardní situace, které jsme nezvládali. S oběma soupeři jsme sehráli zcela vyrovnané zápasy a troufnu si tvrdit, že jsme byli většinu času fotbalovější.

MFK Břeclav - AFK Tišnov 4:1

Výsledek vypadá jednoznačně, ale v prvním poločase soupeř vstřelil 2 šťastné góly ze dvou pološancí neboli vytěžil z minima maximum. Dlouhé minuty jsme tlačili Břeclav na její polovině, ale nedokázali jsme proměnit ani ty nejvyloženější šance, jen  Michal  stál 2x zcela sám před soupeřovým brankářem, ale nepodačřilo se mu úspěšně povedenou akci. Dále po skvělé individuálním průniku Fandy středem hřiště se míč po střele do tyčky odrazil a kutálel po lajně přímo do náruče gólmana Břeclavi, mimochodem vynikajícího. Bohužel jsme mu to celý zápas ulehčovali, protože jsme trefovali střed branky a nebyli důrazní v zakončení. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, naše marná snaha už ale končila většinou před vápnem a do žádné slibné šance jsme se už nedostali. Břeclav kontrolovala hru sama se do útočení nepuštěla. My sami zbytečně naším nedůrazem nabídli soupeři 2 standardky, ze kterých soupeř dokonal své vítězství.

Branka: Dřevěný Vojta

Sokol Novosedly - AFK Tišnov 3:3

V druhém zápase si prohodili posty Kuba Dřevěný s Tomem Sádeckým, který v útoku uplatnil svůj důraz a naopak Kuba předvedl perfektní výkon v obraně. Po naší územní převaze jsme vedli 1:0. Soupeř pak ukázal svoji sílu v zahrávání standarních situací - konkrétně rohů. Na jejich nacvičený signál, kdy hráč z pozice na zadní tyči obloukem si naběhl na nahrávku na přední tyč, jsme vůbec nezareagovali a bylo vyrovnáno. Pak jsme krásnou kombinační akcí šli opět do vedení a pokračovali v dobrém výkonu a po třetím gólu v soupeřově síti jsme už se viděli se 3 body. Soupeř však přidal a získal převahu. Peťa v brance nás zachránil skvělým zákrokem, kdy vytlačil míč na břevno. Stačily však 2 rohy u naší branky a bylo vyrovnáno po stejném signálu jako v předchozích případech. Laciné branky a to ještě rozhodčí správně neuznal 4.gól soupeře po předchozí hře rukou. Jinak bychom ztratili vedení 3:1 úplně. Takto alespoň bod za remízu, ale dle průběhu zápasu je to pro nás ztráta.

Branky: Sádecký 2, Dujka

Za oba dnešní zápasy nutno vyzdvihnout Kubu Daniela v obraně, který předvedl vynikající výkon a potvrdil oprávněnost nominace do krajské soutěže. Poděkování patří Kryštofovi, Tomovi a Fandovi, za to že neváhali jet s námi i přes nabitý program:-)

Krajská soutěž JmFKS - konečné tabulky

Dne 28.10. byly odehrány poslední zápasy podzimní části krajské soutěže JmKFS. Starší přípravka nakonec z 18 účastníků obsadila 12. místo se 12 body a s pasivním skóre. Mladší přípravka obsadila dokonce 8. místo s 21 body a mírně aktivním skóre. Určitě jde v obou kategoriích o skvělý úspěch, zvláště u mladších borců, kteří ukázali a potvrdili velký potenciál.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří se během podzimu zapojili, za jejich vynikající výkony a věříme v další úspěšné vystoupení v jarní části soutěže.

18 FC Ivančice 12 0 0 12 21:200 0

6.kolo Krajské soutěže JmKFS - sobota 25.10.

Zbrojovka Brno - AFK Tišnov  9:2 (3:1)

Dnešní turnaj se konal v Ivančicích a prvním soupeřem nám byla Zbrojovka sice označená jako B tým, ale to v tomto případě díky širokému a kvalitnímu kádru neznamená slabší výběr, dnes spíše naopak. V prvním poločase jsme drželi krok, celkem jsme se vyrovnali v rychlosti a tvrdosti a napadáním rozehrávky se snažili získat balón a povedlo se nám pár hezkých přechodů do útoku, celkově můžeme být spokojeni. Druhá půlka už tak dobrá z naší strany nebyla, soupeř ačkoliv hrál ve čtyřech hráčích díky výbornému pohybu a předvídavosti byl více na balónu než my v pěti lidech. Alespoň jsme předvedli při druhém gólu krásnou kombinaci na jeden dotyk s vyšachováním obrany soupeře.

Střelci: Farník Tomáš, Rozmahel Adam

FC Ivančice - AFK Tišnov 1:2 (1:0)

Upracované a šťastné vítězství v nepříliš pohledném zápase. Jako obvykle jsme na začátku neproměnili šance a domácí hrající na hranici svých možností úporně, ale výborně bránili. My jsme měli trvalou převahu a hrálo se v podstatě na jedné polovině, ale domácí po jednom z brejků šli do vedení. Obraz hry se po přestávce vůbec nezměnil, soupeř vůbec nevystřelil na naši bránu a my pokračovali v marném dobývání jejich branky. Ivančice bránili v 5 hráčích, nám chyběla střelba, snažili jsme se kombinovat, ale na přehuštěném prostoru nám to nebylo moc platné. A když už byl gólman překonán, pomohl mu obránce , nastřelená tyčka nebo jsme nedokázali před prázdnou bránou míč usměrnit do sítě. Nakonec 5 minut před koncem Fanda Dujka konečně obstřelil gólmana k tyči a už v nastavení po výborně kopnutém rohu Vojtou D. na zadní tyč nám Kuba D. hlavičkou zajistil 3 body.

Střelci: Dujka, Dřevěný Jakub

5.kolo krajské soutěže JmKFS - sobota 11.10.2014

Sparta Brno - AFK Tišnov  5:2 (2:2)

Odveta za minulé domácí kolo se nám výsledkově povedla lépe, ale jinak nemůžeme být spokojeni. Oba týmy hráli mdlý nezáživný fotbal, dílem vinou nezvyklého horka (25 C v říjnu je opravdu moc), u nás se projevil i efekt dlouhé cesty do Hodonína. Soupeř nás porazil 3 góly po autovém vhazování a 1 gólem po rohu, jedním gólem po chybě obránce Vojty D., který jako poslední hráč  "vymýšlel". Neboli všechno laciné a zbytečné branky, kterých je 2x škoda protože soupeř byl dnes k poražení, jen kdybychom podali svůj standardní výkon.

Střelci: Dřevěný Jakub, Dobrovolný Tadeáš

RSM Hodonín B - AFK Tišnov 3:10 (1:4)

Druhé utkání jsme zaslouženě vyhráli a naplno bodovali, ale opět výkon neodpovídal našim představám. Hrál se oboustranně těžkopádný fotbal, hráči se pohybovali v pověstném "chumlu", bylo vidět málo fotbalové myšlenky a povedených kombinačních akcí. Postupem času jsme navyšovali skóre a v klidu dovedli zápas k plnému bodovému zisku.

Střelci: Jícha 2, Krésa 2, Dobrovolný 2, Sedláček, Dřevěný Jakub, Dujka, Hvězda

2.kolo krajské soutěže JmKFS  - dohrávka sobota 4.10.2014

AFK Tišnov - RSM Hodonín A 1:3 (1:1)

Vyrovnané utkání, které rozhodlo naše neproměňování vyložených šancí - 3x byli naši útočníci sami před soupeřovým gólmanem, ale nebylo nám přáno dílem skvělými zákroky jejich gólmana, dílem naší zbrklostí. Je pravda, že soupeř po první zcela vyrovnané půli, měl v další fázi zápasu územní převahu díky naší staré bolesti - nefungující rozehrávce od branky, kdy se zbytečně dostáváme pod tlak. Ale i tak při troše štěstí jsme mohli bodovat alespoň remízou.

Branka: Chytrý

AFK Tišnov - FC Sparta Brno 2:7 (1:6)

Rozhodl první poločas hrůzy z naší strany, kdy za stavu 1:1 jsme na 10 minut úplně vypadli z role a soupeř nám nasázel v pohodě 5 slepených gólů. Opět nedůraz, pomalý start na míč, ukvapené rozehrávky nenacházející adresáta. Na druhý poločas jsme mírně přeskupili posty, Honzu Chytrého poslali do brány, zlepšili jsme se ve všech herních činnostech, přidali na důrazu. Náš druhý gól přidal z přímého kopu povedenou střelou Vojta D. a i když jsme ještě trochu zbytečně inkasovali, v druhé půlce jsme hráli 1:1. Dvakrát škoda, soupeř nebyl v úplně TOP sestavě, jednu pětici měl ročník 2005 a byl hratelný. Hráči viděli, že musí hrát naplno  zodpovědně celý zápas.

Branky: Mašek, Dřevěný Vojta

Za dnešní dvojzápas byl nejlepším hráčem Ondra Farník, který podal bezchybný výkon v obraně a jeho vyjetí a přihrávka na první gól proti Hodonínu bylo ukázkové. Pochválit můžeme pak všechny borce za druhou půlku proti Spartě, byl to výkon na kterém se dá stavět.

4.kolo krajské soutěže JmKFS - sobota 27.9.2014

AFK Tišnov  - SK Líšeň  3:2 (1:0)

Výborný výsledek po výborné hře, až na pár pasáží jsme měli hru pod kontrolou a kombinančním fotbalem se dopracovali ke třem zaslouženým a hodně cenným bodům. Zápas začal vzájemným oťukáváním, ani jedno z mužstev nemělo výraznější převahu, hrál se určitě pohledný fotbal, ale s minimem vyložených šancí, obrany pracovaly spolehlivě. My jsme šli do vedení po krásně sehrané standardce (konečně !), kdy na výborně zahraný roh Honzy Chytrého si naběhl Adam Sedláček a vedli jsme 1:0. Začátek 2.poločasu nám pak vyšel náramně. První pětka si vytvořila velký tlak, z něhož nejdříve skóroval Kuba Dřevěný z otočky na bližší tyč a pak´po krásné kombinaci po ose Vojta D.- Kuba D a zakončoval Franta Dujka. Bylo jasné, že si Líšeň nenechá líbit skóre 3:0 v zápase, ve kterém chtěla jednoznačně zvítězit. Hráči Líšně přidali na důrazu a tlaku, my naopak jsme v obraně příliš důrazní nebyli a najednou byl stav 3:2. Nabádali jsme hráče ke klidu, i když jsme veděli, že závěr zápasu bude infarktový. Naštěstí rozhodčí neuznal soupeři branku po předchozím technickém přestupku. V závěru jsme měli ještě 3 velké šance - nejdříve Kuba z brejku poslal míč těsně vedle, Adam Sedláček ze 2 metrů trefil po dorážce jen náruč soupeřova gólmana a nakonec jsme ještě nastřelili tyčku. Rozhodčí pak písknul konec zápasu a my mohli klukům poděkovat za předvedený výkon.

Branky: Adam Sedláček, Kuba Dřevěný, Franta Dujka

AFK Tišnov - Zbrojovka Brno A 0:9 (0:3)

Zbrojovka dnes dominovala, předtím porazili Líšeň 8:0 a tak jsme čekali podobný vývoj zápasu. V prvním poločase jsme se ještě snažili jakžtakž kombinovat, ale příliš rychle jsme ztráceli balóny a byli jsme takřka neustále pod tlakem a jen zřídka jsme se vůbec dostali za půlku. Soupeřův gólman hrál v podstatě libera a neustále nás tak Zbrojovka přečíslovala. My jsme byli opět pomalejší a málo důrazní. Hráči Zbrojovky si dokázali v soubojích občas šikovně pomoci rukou, tak na hranici nedovolené hry, ale my jsme se s tím vůbec nedokázali srovnat. Nedařila se ani rozehra gólmana. Zkrátka soupeř nad naše síly. Nás může jen těšit, že výborný výkon v červeném dresu podal Tomáš Srba, tišnovský odchovanec.

3.kolo Krajské soutěže JmKFS

Tišnov - Ivančice 13:2 (5:0)

Vynikající výkon celého týmu, kdy od začátku jsme nenechali nikoho na pochybách, že si jdeme pro zasloužené vítězství Byly vidět krásné kombinační akce, nahrávky do volného prostoru, přesná střelba, zapojování obránců do útočné fáze a poctivý a soustěděný výkon dozadu.

Střelci: Jícha 3, Krésa 2, Dobrovolný 2, Dřevěný Vojta , Hvězda , Rozmahel , Švanda , Dřevěný Jakub , Dujka

ČAFC 2011 - Tišnov 10:4 (2:3)

První poločas proti silnému soupři jsme odehráli famózně, dodržovali jsme taktiku s pozorným bráněním středu pole a rychlých brejků. Po prvním gólu v naší síti jsme rychle vyrovnali a do konce poločasu drželi krok ve všech herních činnostech. Bohužel druhý poločas pro nás začal rychlými dvěma obdrženými brankami a dostal nás tak do útlumu, ze kterého jsme se po zbytek zápasu už nevymanili. Soupeř začal hrát druhý poločas pouze na 4 nejlepší borce, k nim dostřídával jednoho hráče z lavičky a vytrvale nás tlačil, my jsme nedokázali udržet míč ve středu pole, prohrávali jsme osobní souboje, zkoušeli jsme hrát trochu hurá fotbal a soupeř nás začal trvale přečíslovat. Nechali jsme se také rozhodit protesty soupeře proti rozehře našeho brankáře, což je pro nás  trenéry na lavičce poučení, abychom na změnu pravidel  během utkání nepřistupovali. Několik gólů jsme dostali opět po autech nebo rozích, kdy soupeř využil výškové převahy jejich záložníka a naší nedostatečné orientace při bránění v pokutovém území. Škoda této kaňky na jinak vynikajícím turnajovém výkonu ve třech ze čtyř dnešních poločasů. Velice pozitivní je, že máme na čem stavět a víme čeho se vyvarovat a na co se připravit příště.

Střelci : Jícha 2x, Dřevěný Jakub , Rozmahel

1.kolo Krajské soutěže JmKFS, sobota 30.8.2014

Ratíškovice - Tišnov 8:2 (4:1)

První zápas v krajské souteži se nám vůbec nepovedl. Domácí tým hrál výborně, dynamicky, rychle a v neustálém pohybu nás přečísloval. Soupeřův styl bych přirovnal ke Spartě Brno. Navíc měli dokonale nacvičené některé herní vzorce, včetně standardek. Zkrátka soupeř nad naše síly navíc v oslabené sestavě. Začátek přitom nevypadal špatně, za stavu 1:2 trefil Vojta D. tyč, sahali jsme po vyrovnání,ale pak jsme dostali do konce poločasu 2 góly, na začátku 2.poločasu také a bylo po zápase. Premiéru si pak za rozhodnutého stavu prožil v krajské soutěži Peťa v brance. Pochvalu zaslouží kromě něho také Michal Mašek, další hráč ročníku 2005. Jinak na tento zápas by bylo nejlepší zapomenout...

Branky: Krésa, Hvězda

Břeclav - Tišnov 6:3 (3:1)

Druhý zápas byl z naší strany povedenější, i když jsme neustále tahali za kratší konec, herně jsme se zvedli, hra byla vyrovnaná, ale soupeř měl i více štěstí než my. Oproti minulému zápasu  jsme předvedli více fotbalovosti, některé akce byli kombinačně dobře promyšlené. Pořád nám však chyběl pověstný krok a tvrdost v osobních soubojích, které jsme většinou prohrávali. Soupeř hrál sice tvrdě, ale až na výjimky čistě. V druhém poločase jsme se přiblížili na dostřel, nicméně místo závěrečného tlaku jsme opět inkasovali a bylo rozhodnuto.

Branky: Hvězda 2, Dřevěný Vojta

Hodnocení za oba zápasy:

Doležal Kristián - v brance střídal výborné momenty s horšími, vázla rozehrávka - na té musíme zapracovat

Pavlas Petr - chytal krátce, měl 3 výborné zákroky, jeden gól po rohu byl vlastní - škoda...

Nakládal Ondra - jeden z nejlepších hráčů našeho týmu, skvělý obranný výkon, podporoval útok a prezentoval se dvěma krásnými střelami levačkou po ukázkovém zatáhnutí po lajně.

Dřevěný Vojta - druhý nejlepší hráč, opět předvedl fotbalové myšlení, nicméně musí raději zrychlit hru včasnou nahrávkou a neutápět se v kličkách.

Dřevěný Jakub - oproti urostlým zadákům obou soupeřů to měl těžké, nicméně i přesto si připsal 3 gólové asistence, zvláště vysunutí Jirky Hvězdy do brejku bylo ukázkovým zrychlením kombinace ve středu hřiště

Krésa Michal - trochu se na hřišti hledal a hůře orientoval hlavně při bránéní standardek soupeře, první kontakt s balónem nebyl nejlepší, chce to větší klid.

Mašek Michal - podal dobrý a bojovný výkon, oceňujeme jeho tah na branku při našem gólu v prvním zápase.

Rozmahel Adam - další výborný výkon, zvláště v záloze nejen dobře zakládal útoky, ale dokázal se poctivě vracet do obrany.

Hvězda Jirka - nejdříve v obraně nestíhal, šly přes něho první dva góly, kdy nechal útočníka bez povšimnutí za sebou. V útoku pak potvrdil střeleckou formu, chtělo by to ale přidat více kombinace.

Jedlička Vojtěch - dnes maličko za očekáváním, pozičně výborný, ale chyběla větší jistota na balónu a  důraz v osobních soubojích

Farkaš Kryštof -  trvalo mu déle než se srovnal s rychlostí soupeřových útočníků, pak ale už podal stabilně dobrý výkon.

Většinu dnešních nedostatků lze přičíst začátku sezóny a menší rozehranosti, je však fakt, že soupeři zvláště Ratíškovice vypadali jako by měli skvělou sezónu téměř za sebou...dlouho jsem neviděl tak konsolidovaný tým