Tišnovská zimní liga  

Tuto zimní sezónu probíhá již 6. ročník zimní ligy přípravek, za účasti týmů z Brna, Brno-venkov, a Vysočiny, které se utkají v celkem 14 turnajích na UT hřištích v Boskovicích a Blansku.

Kompletní infomace a výsledkový servis ZDE:

tisnovska-zimni-liga.webnode.cz

FINÁLE TIŠNOVSKÉ ZIMNÍ LIGY 2016-2017 - 3. místo

Boskovice UT, sobota 25.3.2017

Po vynikajícím výkonu jsme ve finále nakonec skončili na 3. místě. Nejlepším brankářem ligy vyhlášen Petr Pavlas, nejužitečnějším hráčem týmu Jakub Dřevěný.

AFK - Velká Bíteš 1:0

Houževnatý soupeř na úvod, vydřené vítězství, ale nesmírně důležité pro uklidnění týmu. Branku vstřelil Kryštof Haranz po výborném uvolnění a průniku z levé strany. Peťa neměl moc zákroků, ale všechny bravurně zvládl.

AFK - Bystřice n. P. 2:2

Rychle jsme se dostali do vedení 2:0, nejdříve po faulu na Vojtu Dřevěného, Pepa Pestr proměnil penaltu a pak Vojta z pravé strany zasekl pod sebe a Adam Sedláček trefil na zadní tyč. Paradoxně rychlé vedení nám trochu ublížilo. Soupeř snížil po nešťastném rohu a nakonec i srovnal díky průniku vynikajícího Kamila Vařejky.

AFK - Velké Meziříčí 3:0

Nejlepší náš výkon, soupeř nesporných fotbalových kvalit (i když bez dvou nejlepších hráčů) se snažil hrát fotbal a tak na místo zhuštěného středu jsme měli volný prostor pro naše kombinace rychlé brejky. Zápas rozhodl střelecky Vojta Dřevěný, zvláště jeho 2. gól z ostrého úhlu byl mazácký. Třetí gól přidal Jirka Borek, po úniku Adama Sedláčka a vynikající nahrávce před prázdnou bránu. Soupeře jsme nepustili do žádné šance, jediná střela skončila nad brankou. Krásný zážitek !

Semifinále
AFK - Blansko 1:2 penalty

Vyrovnané utkání, které skončilo pro nás něšťastně při penaltovém rozstřelu, kdy jsme 2 pokutové kopy zahodili. Šli jsme do vedení po úniku Kuby Dřevěného, předtím v podobné situaci gólmana neobstřelil, podruhé se už nemýlil. Soupeř zatlačil, nastřelil po závaru břevno a pak po průniku středem zaslouženě vyrovnal. Smolný konec, ale jinak velmi solidní výkon proti nesmírně těžkému soupeři.

O 3. místo

AFK - Bystřice n. P. 2:0

Už jsme dohráli na poslední zbytky sil, nehrál se pohledný fotbal, ale tentokrát alespoň se šťastným koncem pro nás. Šli jsme opět do vedení po rychlém brejku Kuby Dřevěného středem hřiště a pak se snažili uhlídat nebezpečné kontry soupeře a když po jednom z nich Ondra Nakládal vykopával míč z brankové čáry, už jsme věděli, že dnes nemůžeme prohrát. Rozhodla 1 minutu před koncem krásná akce po ose Kryštof Haranz a Kuba Dřevěný a my mohli zaslouženě slavit!

Střelci:

Jakub Dřevěný 3x, Vojta Dřevěný 2x, Borek, Sedláček, Haranz, Pestr

Hodnocení turnaje:

Borci, musíme před vámi smeknout, i když jako trenéři vidíme pořád řadu nedostatků, vaše vůle a touha po vítězství je obrovská a dělá z vás ten pravý tým  !

Trenéři Petr a Libor