Halová sezóna 2016-2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tabulka střelců AFK Tišnov
halová sezóna 2016 -2017 
Pořadí Příjmení Jméno AFK Tišnov Tišnovsko 04 Celkem
1. Dřevěný  Vojtěch 9 6 15
2. Dřevěný  Jakub 5 9 14
3. Nakládal  Ondřej 3 7 10
4. Krésa Michal 4 4 8
5. Mašek  Michal 7 0 7
6.-8. Pestr  Josef 4 2 6
6.-8. Sedláček  Adam 2 4 6
6.-8. Borek  Jirka 3 3 6
9. Drábek Jakub 3 0 3
10.-14. Farkaš Kryštof 2 0 2
10.-14. Šlancar Ondřej 2 0 2
10.-14. Haranz Kryštof 2 0 2
10.-14. Nečesal Jan 2 0 2
15. Pavlas  Petr 0 0 0

 

Tišnovská zimní liga - 26.2.2017

TIŠNOVSKO - 5. turnaj  

Poslední turnaj základní části TZL jsme odehráli pod hlavičkou výběru Tišnovska 04 v podstatě nezměněné sestavě jako minulý týden, až na zraněného Míšu Maška. Herně to bylo dnes jako přes kopírák, opět výpadek v půlce jednoho zápasu, jinak ve 3 utkáních kluky chválíme za skvělý výkon.
 
TIŠNOVSKO 04 - FC Velké Meziříčí 1:1
Repríza souboje z minulého týdne a opět remíza, tentorkát o to cennější, že VM nastoupila v nejsilnější sestavě včetně nejlepšího střelce ligy Šimánka a hráče FC Vysočiny Jihlava Winterlinga. Opět jsme prohrávali a opět dokázali vyrovnat. Výborný zápas, ve kterém měl soupeř sice opticky převahu, ale my jsme ho pozornou obrannou hrou nepustili do větší šance.

TIŠNOVSKO 04  -  Bystřice n. Perštejnem 1:4

Raději zapomenout...Začali jsme výborně a měli jsme v 7.minutě vést 3:0 a bylo by po zápase. Soupeř potrestal brejky všechny naše individuální hrubky obranné fázi a zbytek zápasu jsme dohrávali ve křeči. 
 

TIŠNOVSKO 04 - Čebín/Drásov  10:2

Naštěstí jsme si spravili chuť v dalším zápase, ve kterém se střelecky zaskvěl 4 góly Kuba Dřevěný. Jendoznačný výsledek podpořený obrovskou chutí odčinit selhání z minulého zápasu.
 
TIŠNOVSKO 04  - Nedvědice 5:1
Jasné vítězství po převaze herní i v individuálních dovednostech. Soupeři už ubývaly síly a my předváděli hezké kombinace. Vynikající výkon na závěr dlouhé halové sezóny !
 
Střelci branek:
Kuba Dřevěný 6, Adam Sedláček 4, Josef Pestr 2, Míša Krésa 2, Jirka Borek, Ondra Nakládal a Vojta Dřevěný po 1 brance
 
Tišnovsko 04 skončilo v tabulce základní části na 4.místě a jak už jsme avizovali samotného finálového turnaje se nezúčastní.

 

Tišnovská zimní liga - 19.2.2017

AFK Tišnov - 5.turnaj  

Dnešním dnem jsme zakončili základní část Tišnovské zimní ligy pod hlavičkou AFK Tišnov. Už před posledním turnajem je jasné, že se umístíme na výborném 3. místě za oběma hlavními favority z Boskovic a V.Meziříčí.
S dnešními výsledky i předvedenou hrou musíme být spokojeni, až na úvodních 5 minut s Kahanem. Jinak kluci předvedli kolektivní bojovný výkon s touhou rvát se o výsledek i za nepříznivého stavu, což těší hlavně nás trenéry. Diváky potěšila řada skvělých kombinacích, předvedených individuálních dovedností a 10 hezkých branek do sítí soupeře.
 
AFK Tišnov - Čebín/Drásov  5:0
Zápas Čebínem/Drásovem byl jasnou záležitostí od začátku, i když skóre nakonec nebylo tak vysoké jako v posledním utkání.
 
AFK Tišnov - FKM Kahan 1:2
Zmíněný začátek zápasu jsme zaspali, hráli vlažně a bez pohybu. Pak jsme postupně začali přebírali iniciativu, dokázali vyrovnat, ale Kahan po brance z autu šel opět do vedení. My jsme zapnuli na nejvyšší obrátky, přišpendlili Kahan na vlastní polovinu a roztočili kolotoč šancí, ale bohužel štěstí nám v zakončení chybělo (3 sami před brankářem). Přesto pro všechny borce poučný zápas, jen tvrdá práce a koncentrace od začátku zápasů vedou k úspěchu.
 
AFK Tišnov - FC Velká Bíteš 2:0
V týdnu jsme širší kádr VB jasně rozdrtili 14:3 v přátelském utkání na 3x25 minut, ale upozorňovali jsme kluky, že půjde o úplně jiný zápas, což se potvrdilo. Bíteš točila svou nejlepší 6-7 hráčů, výborně bránila jako vždy a hrál se úporný fotbal o každý cm hřiště. Nakonec jsme byli zaslouženě odměněni 3 body.
 
AFK Tišnov - FC Velké Meziříčí 2:2
Vynikající zápas 2. a 3. týmu tabulky snesl nejpřísnější měřítko.Dvakrát jsme prohrávali, ale naprosto zaslouženě jsme vyrovnali 3 minuty před koncem po rozebrání obrany VM nádhernou akcí na jeden dotek se zakončením do prázdné brány. V tomto utkání nebyl vidět rozdíl mezi námi a týmem ze střediska SpSM hrající o 2 třídy vyšší soutěž.
 
Střelci branek:
Josef Pestr 3, Kuba Dřevěný 2, Jirka Borek 2, Míša Mašek, Ondra Nakládal a Vojta Dřevěný po 1 brance
 
Příští týden ještě dohraje náš kompletní mančaft základní soutěž v barvách týmu Tišnovska 04, protože současně hraje i Nedvědice. Tišnovsko 04 ale do závěrečného venkovního finále v Boskovicích nebude postupovat, stejně jako týmy na 11. a 10. místě tabulky. Finále se tedy zůčastní 8 týmů ve dvou skupinách a play-off do závěrečného finále.
 
__________________________________________________________________________________________________________________

Tišnovská zimní liga 2016-2017 - 3. turnaj

Neděle 4.12.2016

Dnešním dnem vstoupilo do zimní ligy družstvo AFK, pro tým Tišnovsko 04 to už bylo druhé turnajové klání. Protože jsme dohromady měli méně hráčů kvůli různým absencím, tak si většina borců zahrála za oba naše mančafty. Tišnovsko turnaji dominovalo a bez ztráty bodu dnešní turnaj vyhrálo. AFK prohrálo jen s Tišnovskem po "bratrovražedném" souboji a smolně remizovalo s Kahanem, když jsme ztratili nadějné vedení 2:0 z 1. minuty.

Výsledky:

AFK - SK Adamov/Bílovice 2:0

AFK - Tišnovsko 04 1:4

AFK - SK Nedvědice  3:1

AFK -  FKM Kahan  2:2

Tišnovsko 04 - FKM Kahan  2:1

Tišnovsko 04 - SK Adamov/Bílovice 6:0

Tišnovsko 04 - SK Nedvědice 5:1

 

Střelci celkově (bez ohledu na tým):

Vojta Dřevěný 5, Ondra Nakládal 4, Kuba Dřevěný 3, Míša Krésa 3, Kuba Drábek 2, Jirka Borek 2, Adam Sedláček 1, Míša Mašek 1.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

AFK Tišnov - SK Žebětín 12:8 (hráno 3x25 minut)

     Další přátelský zápas proti mužstvu s převahou ročníku 2005 byl dobrou prověrkou před zahájením zimní ligy. Soupeř, který byl technicky a rychlostně výborně vybaven, držel do poloviny utkání vyrovnané skóre, až pak se projevila naše sehranost a zkušenost se hrou v hale a v systému 4+1. Odskočili jsme až na 11:5, soupeř v závěru zkorigoval díky naší malé pozornosti při bránění.

Branky: Jakub Dřevěný 3, Vojta Dřevěný 2, Mašek 2, Konečný 2, Farkaš, Sedláček, Nakládal
 
___________________________________________________________________________________________

AFK Tišnov - SK Nedvědice 15:4 (hráno 3x20 min)

   Tréninkový přátelský zápas v hale SSK dle futsalových pravidel se nesl ve znamení převahy našich borců, rozhodovala větší rychlost a dravost a proměňování brankových šancí. Soupeř neměl na postu gólmana svou tradiční jedničku. V naší bráně naopak podal výborný výkon Peťa, několik zákroků bylo výstavních. Kuba Daniel v obraně předvedl bleskový start na míč, prakticky ho nebylo možno obejít. Škoda, že směrem dopředu to ještě pořád není ono, potřeboval by zlepšit rozehru. Potěšil i výkon Ondry Šlancara, který má naopak výbornou rozehrávku, ale pomalý start na míč. Ostatní borci podali svoje standardní a tudíž povětšinou velmi dobré výkony. 

Branky: Farkaš 4, Sedláček 3, Borek 2, Dřevěný Jakub 2, Mašek 2, Konečný, Dřevěný Vojta