Mezinárodní turnaj ročníku 2003 a ml. - Blansko18.06.2016
2:10

Konfeks/Miedz Legnica, SK Vojkovice, Soběšice, Lipovec, Ráječko

AFK Tišnov


 

Sestava:

Jahoda (G): Dvořák, Koumar, Rosendorfský, Valenda, Strnad, Vít, Dřevěný Vojta, Dřevěný Jakub,  Gunár, Puška, Pavelka

Střelci:

Gunár 3x, Vít 2x, Valenda, Puška, Strnad, Dřevěný Jakub a Dřevěný Vojta

Na mezinárodním turnaji mladších žáků v Blansku jsme se za krásného letního počasí na hřišti FK Blansko utkali ve skupině se 4 týmy. Za 2 vítězství a 2 remízy jsme šli z druhého místa skupiny B do semifinále. Tam jsme bohužel prohráli nejtěsnějším rozdílem s pozdějsím vítězem Miedz Legnica. V boji o 3.místo jsme nedali Ráječku žádnou šanci a zaslouženě získali bronzové medaile. Skvělý úspěch a velké poděkování všem borcům za dnešní výkony ! Výrazně aktivní skóre, ale hlavně předvedená hra byla dobrým příslibem do další sezóny !

Výsledky základní skupina:

AFK Tišnov - Konfeks Legnica 0:0

AFK Tišnov - SK Vojkovice 3:0

AFK Tišnov - Sokol Lipovec 3:1

AFK Tišnov - FC Soběšice 0:0

Semifinále: 

AFK Tišnov - Miedz Legnica 0:1

Zápas o 3.místo:

AFK Tišnov - Olympia Ráječko 4:0

Pořadí:

1. Miedz Legnia

2. Konfeks Legnica

3. AFK Tišnov

4. Olympia Ráječko

5. FK Blansko

6. FC Slovan Rosice

7. FC Soběšice

8. SK Vojkovice

9. FC Ivančice

10. Sokol Lipovec

   

 

Finále 3. ročníku Tišnovské zimní ligy přípravek 2015

Díky výsledkům v základní halové části Tišnovské zimní ligy se oba naše týmy Tišnovsko 04 a AFK Tišnov 05 kvalifikovali do závěrečného finálového turnaje, které se se konalo v neděli 12. 4. 2015 na hřišti na Ostrovci v Tišnově za krásného jarního počasí. Utkalo se celkem 10 týmů rozdělených do 2 skupin po 5 týmech dle výsledků základní části. Následovalo play-off až do finálového klání.

Naši mladí pod hlavičkou AFK Tišnov 05 (ročník 2005 a ml., posíleni dnes o Toma Srbu a kluky z Nedvědice 2005)  nakonec obsadili celkové 9. místo. V celé dlouhodobé soutěži a ve finálovém turnaji jsme proti těžkým a o většinou rok starším soupeřům spíše tahali za kratší konec. Dnes jsme ale po skvělém a bojovném výkonu v základní skupině překvapili výhrou 2:1 nad supersilným Adamovem, vítězem základní části TZL. V posledním zápase play-off jsme pak porazili FC Ivančice 5:3 i díky 4 gólům našeho Kuby Drábka (ročník 2007) - neuvěřitelný výkon mladého talentu tišnovské kopané.  Sestava: Pavlas, Hanáček (G): Daniel, Blažek, Nečesal, Srba, Krésa, Mašek, Pestr, Bracek, Horníček, Borek, Drábek

Přehled výsledků AFK Tišnov 05 v základní skupině:

Tišnov – Velké Meziříčí 0:6
Tišnov – Medlánky 1:4
Tišnov – Adamov neuvěřitelných 2:1

Tišnov – Vrchovina 0:4
Zápas o celkové 9. místo:
Tišnov – Ivančice 5:3

Náš „A“ výběr regionálních talentů pod názvem Tišnovsko 04 (výběr hráčů Tišnova, Nedvědice a 2 kluků z Blanska) po vítězství v Regionální zimní lize dosáhl dalšího vynikajícího úspěchu. Ve finálovém turnaji jsme obsadili skvělé 2. místo. A to má stříbrná pozice mírný nádech hořkosti, když jsme ve finále prohráli až v penaltovém rozstřelu. Sestava: Nečas (G): Farkaš, Jedlička, Nakládal - obrana, Dujka, Dřevěný Vojta - záloha. Sádecký, Sedláček, Chytrý, Dřevěný Jakub – útoky. V průběhu celé soutěže za Tišnovsko ještě nastoupili: Dalibor Krajčo, Kristián Doležal, Jirka Borek, Tomáš Farník, Ondřej Farník a Tomáš Srba. Všem patří poděkování a pochvala za vynikající výkony, kterými si vysloužili si uznání od svých soupeřů.

Přehled výsledků Tišnovska 04 v základní skupině:
Tišnovsko 04 – Kohoutovice 2:2
Tišnovsko 04 – Ivančice 10:0
Tišnovsko 04 – Boskovice 6:0.

Tišnovsko 04 – Velká Bíteš 3:1
Play off
SemifináleTišnovsko 04 – Adamov 1:0
Finále: Tišnovsko 04 – Kohoutovice 1:1, na penalty 1:3

Nejlepším hráčem celé soutěže: Jan Chytrý (Tišnovsko 04)
Nejužitečnějším hráčem Tišnovska 04: Vojtěch Dřevěný

Nejužitečnějším hráčem AFK Tišnov: Ondřej Nakládal

 

Konečné celkové pořadí 3.ročníku TZL 2015:

1.      Tatran Kohoutovice

2.      Tišnovsko 04

3.      FC Velké Meziříčí

4.      FK Adamov

5.      SFK Vrchovina

6.      FC Medlánky

7.      FC Boskovice

8.      FC Spartak Velká Bíteš

9.      AFK Tišnov 2005

10.   FC Ivančice

11.   SK Pernštejn Nedvědice

Na závěr bych jménem organizátorů chtěl osobně poděkovat všem, kdo se o zdárný průběh 3. ročníku Tišnovské zimní ligy zasloužili. Už teď se všichni těšíme na další ročník pravděpodobně už v novém formátu.

Libor Dřevěný

Tišnovská zimní liga 2015 , neděle 29.3.2015

Sestava: 

Pavlas - Krésa, Daniel, Nakládal, Ondráček, Sedláček, Mašek, Drábek, Pestr

Dnešními soupeři byli týmy Tišnovska, Velké Bíteše, Boskovic a Tatranu Kohoutovic.

Vyrovnaný zápas s Bíteší rozhodlo špatné řešení brejkových situací, kdy místo nahrávky na samotného hráče před brankou jsme volil špatnou střelbu. Jinak ostatní zápasy s velice těžkými soupeři byli nad naše síly, přesto kluci překvapili hlavně v zápase s Boskovicemi, kdy dlouho drželi remízové skóre.

Tišnov - Bíteš 0:1

Tišnov - Tišnovsko 2:6

Tišnov - Kohoutovice 0:3

Tišnov - Boskovice 1:4

Přátelský turnaj , neděle 8.3.2015, hala SSK

Oba naše týmy předvedli vynikající výkony a po právu jsme obsadili první 2 místa, šťastnější ve vyrovnaném zápase byl žlutý mančaft.

 

Tabulka
1. Tišnov žlutí 12 b. 22 : 4
2. Tišnov modří 9 b. 14 : 3
3. Veverská Bítýška 4 b. 3 : 11
4. Moravské Knínice 4 b. 2 : 13
5. Drásov 0 b. 7 : 17

 

Střelci:
Krésa 7, Mašek 7, Nakládal 4, Drábek 2, Nečesal, Blažek 
Sedláček 5, Dřevěný Jakub 4, Dřevěný Vojta 2, Drábek 2, Vaščák 
Dundáček 2, Štulpa
Šipka 2
Kučera 2, Ondruška, Šikula, Pindryč, Thoma, Zahradník

 

Tišnovská zimní liga 8.2.2015

Sestava: Pavlas - Dřevěný Vojta, Farkaš, Daniel, Blažek - Mašek, Krésa, Nečesal, Blažek

Střelci: Dřevěný Vojta 3, Krésa, Mašek

Třetí vystoupení našeho týmu dopadlo úspěšně. Zisk 6 bodů a zvláště vítězství nad Medlánkami potěšilo stejně jako celkový předvedený výkon. A to jsme měli obavy, protože 3 stálé opory pro nemoc chyběly (Ondra, Adam, Kuba). Proto jsme i uvítali pomoc Kryštofa Farkaše z Tišnovska.

Zápas proti Ivančicím byl jednoznačnou záležitostí, soupeř se dostal snad 3 x za polovinu. Zdobil nás vynikající vysoký presink, soupeři jsme prakticky nedovolili kloudně rozehrát. Ve stejném duchu se nesl zápas s Medlánkami, ze kterého jsme měli obavy, hlavně kvůli jejich smrtícím brejkům. Ale opak byl pravdou a my použili jejich zbraň po nacvičeném signálu (díky trenére :-) a po perfektním výhozu gólmana středem jsme brejk proměnili ve vedoucí gól. V další fázi jsme pečlivě bránili a nepouštěli soupeře do zakončení. Pak jsme udeřili po brejku tentokrát střelou z pravé strany. Medlánky sice po rohu snížily, ale už jsme si cenné vítězství nenechali ujít. Proti VM ani Boskovicím jsme nemohli pomýšlet na úspěch, ale s oběma soupeři jsme dlouho dokázali držet krok a s Boskovicemi šli dokonce do vedení. Oba zápasy jsme sice prohráli, ale zvláště naši mladí borci 2006 ukázali v tomto zápase velký potenciál do budoucna.

Za dnešní výkon lze naše borce bezezbytku pochválit, zvláště ale musíme vyzvednout Vojtu Dřevěného, dnes nejen střelce, ale hlavně dirigenta mužstva ze všech pozic (útok, obrana i brankářský post).

Výsledky:

Tišnov - Ivančice 2:0

Tišnov - Medlánky 2:1

Tišnov - V. Meziříčí 0:4

Tišnov - Boskovice 1:4

Tišnovská zimní liga - turnaj č. 7, neděle 25.1. 2015 SSK Tišnov

Sestava: Pavlas, Haška (G): Nakládal, Daniel, Blažek, Dřevěný V. - Krésa, Mašek, Sedláček, Dřevěný J.

Střelci: Dřevěný Vojta, Dřevěný Jakub, Mašek Michal

Na dnešním našem druhém vystoupení v rámci TZL můžeme být spokojeni jen zčásti. Týmy Adamova a Velkého Meziříčí byly nad naše síly, ačkoliv prvních 5-7 minut zápasu s Adamovem se nesl ve znamení naší převahy, pak jsme však 2 x lacině inkasovali a bylo po zápase. Za branky  stavu 4:0 jsme vyměnili brankáře, další obdržené branky byly velmi laciné.

Zápas s Nedvědicemi jsme měli mírnou herní převahu, ale zúročili jsme pouze jednu šanci a naopak sami inkasovali dosti nešťastně z odkopu soupeřovi obrany prakticky přes celé hřiště. Jediný dnešní zápas, za který si kluci zaslouží absolutorium byl zápas s Bíteší, která předtím překlvapivě porazila VM. Maximální bojovnost slavila úspěch a ukázala nám cestu. Poslední zápas s V.Meziříčím po zranění našeho brankáře  jsme už odešli fyzicky a i psychicky. Suma sumárum oproti minulému turnaji máme 4 body a konečně jedno vítězství. Viděli jsme ale hlavně spoustu nedostatků ve srovnání s nejlepšími hráči  ligy - malá fyzická připravenost a odolnost v osobních soubojích, nedůrazná střelba, nepřesné nahrávky, malý tlak do branky atd. Na tréninku se musíme na všechny tyto činnosti důkladně zaměřit.

T- Adamov 0:8

T-Nedvědice 1:1

T-Velká Bíteš 2:0

T- Velké Meziříčí 0:6 

Turnaj U 2005 , neděle 11.1. 2015, hala SSK Tišnov

Výsledky turnaje 11.1. 2015 - U2005 Tišnov:

Velká Bíteš – Tišnov 1:4
Kunštát – Kahan 0:1
Nedvědice – Velká Bíteš 0:0
Tišnov – Kahan 1:3
Nedvědice – Kunštát 0:4
Kahan – Velká Bíteš 5:1
Tišnov – Kunštát 1:3
Kahan – Nedvědice 2:1
Velká Bíteš – Kunštát 0:3
Nedvědice – Tišnov 2:1

Tabulka

  1. Kahan 12 b
  2. Kunštát 9 b
  3. Nedvědice 4 b
  4. Tišnov 3 b
  5. Velká Bíteš 1 b

Tišnovská zimní liga - turnaj č. 4

Neděle 14.12.2014

První klání v kvalitativně velmi silně obsazené Tišnovské zimní lize pro nás výsledkově nedopadlo dobře. Nula bodů a nula vstřelených gólů vypadá pro náš mladý tým, složený z hráčů 2005 a 2006 (dnes posílený trojicí 2004 Michal, Kuba, Vojta) hrozivě, ale paradoxně můžeme být celkově s herním projevem spokojeni. Pro většinu hráčů bylo tempo zvláště prvního zápasu takové, s jakým se ještě nesetkali. V dalších zápasech již byla zřetelně adaptace na zápasy se staršími soupeři. Některé herní pasáže zápasů vyzněly jasně v náš prospěch, ale to co nás dnes sráželo byla žalostná koncovka, zvláště markatně to bylo vidět s Vrchovinou, které jsme měli vyhrát. Na nácvik zakončení se musíme zaměřit v rámci tréninku.

T-Adamov 0:5

Naši první účast na sérii těžkých turnajů jsme nezačali příliš dobře. Prohra s Adamovem byla z těch, kdy jsme si nováčkovskou daň zaplatili zbytečně krutě. I když obraz hry na takový rozdíl nevypadal, soupeř nás trestal rychlými kontry do až příliš otevřené obrany a my se po ztrátě míče nedokázali vracet.

T- Vrchovina 0:1

Z naší strany povedené utkání, kdy jsme v úvodních 10 minutách měli značnou převahu a minimálně 6 tutových příležitostí. Jejich neproměňení se s námi "táhlo" po zbytek turnaje. Soupeři stačilo využít jedno malé zaváhání při naší rozehrávce.

T - Kohoutovice 0:2

Zápas opět jako přes kopírák, v poli vyrovnané utkání rozhodl větší důraz soupeře před brankou.

T - Medlánky 0:3

Ukázalo se, že dnes bychom branku nedali, ani kdybychom hráli do večera. Krásné kombinační akce zůstaly nevyužity.Soupeř opět potrestal malý důraz v obraně.

II.ročník turnaje o pohár předsedy MěFS Brno-město

Sobota 6.12. 2014 Bohunice

Čtveřice našich hráčů - Tomáš Srba, Ondra Nakládal, Kuba a Vojta Dřevění - byli nominování do výběru okresu Brno-venkov na daný silně obsazený mezinárodní turnaj starší přípravek, které se účastnilo celkem 8  městských nebo okresních výběrů:

Brno - město A (čtveřice borců ČAFC a Sparty), Brno -město B (Zbrojovka), Znojmo (převážně ročník 2005), Břeclav, Hodonín, Vyškov, Bratislava a Brno-venkov (čtvěřice Tišnováků, dále kluci z Modřic, Vojkovic a Kahanu)

 Výběr OFS Brno-venkov se umístil na skvělém 3.místě za výběrem Brno-město A a Vyškov. Naši borci se v ostré a velice silné konkurenci vůbec neztratili a podáli vynikající výkony. Vyhráli jsme skupinu B, kdy jsme postupně porazili Bratislavu 3:1, remizovali s Hodonínem 0:0 a porazili Brno-město B (Zbrojovka Brno) 1:0. V semifinále jsme si vybrali slabší chvilku s Vyškovem (2:7), ale v btivě o 3.místo  jsme v nervydrásajícím penaltovém rozstřelu porazili podruhé Brno-město B 2:1. Naši borci podali vynikající výkony, zvláště gólman Lukáš z Kahanu byl po právu vyhlášen nejlepším na turnaji. Hrál se krásný, rychlý a nesmírně tvrdý fotbal, se kterým jsme se dokázali vyrovnat a velkým dílem jsme přispěli k super výsledku. Velká pochvala všem !

Pořadí:

1.Brno-město A

2.Vyškov

3.Brno-venkov

4.Brno-město B

5.Hodonín

6.Břeclav

7.Bratislava

8.Znojmo

Přátelský turnaj přípravek

Neděle 23.11., hala SSK Tišnov

Pořadí:

1.Tišnov 05, 2. Rájec, 3. Tišnov 06, 4. Nedvědice , 5. Drásov

Dnešní turnaj se nám herně i výsledkově podařil. Tým Tišnov 2005 (posílený 3 hráči 2004 - Vojtou Dřevěným, Krésou a Danielem) prošel turnajem bez ztráty bodu a po skvělém výkonu a předvedené hře zaslouženě zvítězil. Mladší tým ročníku 2006 (posílený Kubou Dřevěným) skončil na vynikajícím 3. místě díky nezměrné bojovnosti a týmovému výkonu, k níž se přidalo i fotbalové umění (nahrávky zpět a do čtverce se v této kategorii vidí málokdy).

Potěšily výhry nad kamarády a dnes soupeři z Nedvědice. Zvlášť mladší tým se v tomto zápase vzepjal k dosud nevídanému výkonu. Starší tým asi v nejhezčím utkání dne porazil Nedvědici 3:2. Ta se poučila, že bez bojovnosti nelze uspět a obě mužstva předvedla derby, jak se patří, kdy vítězství jsme nakonec urvali na svou stranu.

Nezbývá než poděkovat všem hráčům bez vyjímky za předvedené výkony. Nejlepším střelcem turnaje se stal Vojta Dřevěný se 7 góly.

Výsledky:

Tišnov 05 - Drásov 6:0                        Tišnov 06 - Nedvědice 2:1

Tišnov 05 - Tišnov 06 2:1                     Tišnov 06 - Rájec 1:4                           

Tišnov 05 - Rájec 5:1                            Tišnov 06 - Drásov 6:0

Tišnov 05 - Nedvědice 3:2